Máte chuť sa každý deň smiať, objavovať nové hračky a pomáhať deťom (aj dospelým) prežívať tie najkúzelnejšie okamihy? Ak áno, ste na správnom mieste! Hľadáme ľudí, ktorí vedia, že život je príliš krátky na to, aby sme sa nehrali.

U nás nehľadáme len zamestnancov, hľadáme nadšených hráčov a kreatívnych dobrodruhov, ktorí vedia, že aj práca môže byť zábava. Či už ste expert na stavebnice, milovník plyšákov alebo máte talent na rozprávanie príbehov, máme pre vás miesto, kde sa môžete realizovať.

Prezrite si naše aktuálne ponuky a zistite, ktorá z pozícií sa najviac hodí k vašej osobnosti. A nezabudnite, že u nás je každá hračka viac než len vec – je to kúsok radosti, ktorý spája a inšpiruje.


Vedenie herničiek

Aktuálne robíme zhruba každý druhý týždeň herničky pre deti od 1 do 4 rokov v MC Budatko, ale sme otvorení možnosti ponúkať naše služby herničiek aj pre iné inštitúcie pravidelne aj občasne (všetko záleží len na šikovnosti, schopnosti a dostupnosti nášho brigádnika): obnáša výber hračiek do 2-3 krabíc, pomoc s naložením a vyložením, prípravu herničky, postráženie, zopár foto a zbalenie hračiek do krabíc. Vyloženie obsahu krabíc už necháme na predavačku. Pozor, nevhodné pre tehotné ženy a ženy včasne po pôrode (obnáša nosenie a dvíhanie krabíc do cca 10kg).

 


Vedenie tvorivých dielničiek

Aktuálne túto činnosť máme pre nedostupnosť personálu pozastavenú. Uvítali by sme ak by bol náš pomocník ochotný samostatne viesť občasné alebo pravidelné tvorivé dielničky s našimi produktami na rôznych miestach (na začiatok MC Budatko a nepravidelné exteriérové podujatia) s rôznou frekvenciou (všetko záleží len na šikovnosti, schopnosti a dostupnosti nášho brigádnika). Výber témy je voľný. Práca obnáša prípravu myšlienky, prípravu nákupného zoznamu, zbalenie materiálu, rozloženie a nachystanie dielničiek, vedenie detí a rodičov k úspešnému výsledku, zopár foto, upratanie a zbalenie materiálu. Vhodné aj pre tehotné a mamičky na materskej.


Vedúca predajne  / predavačka

Zišla by sa nám ďalšia ženská pomocná ruka aj na predajni (bohužiaľ máme len 1 WC, muža nemôžeme prijať na túto pozíciu). Na začiatok by sme skúsili soboty 8:45 - 12:15, ale sme otvorení aj rozšíreniu úväzku na 2-3 pracovné dni v týždni po 8 hodín, t.j. polovičný úväzok. Jedná sa o vydávanie zásielok, prácu s počítačom a eshopom, komunikáciu s ľuďmi. Na začiatok za prítomnosti vedúcej prevádzky, neskôr samostatne. 

         


Nepravidelné brigády (ale o to dôležitejšie) jún - august

- brigádnická výpomoc na rôznych podujatiach ako zodpovedná pravá ruka. Vyžaduje sa nosenie a dvíhanie krabíc (nevhodné pre tehulky!), nutná komunikácia a konverzácia so zákazníkmi, prezentácia našich produktov, príjemné vystupovanie, ale aj ochota robiť čokoľvek je potrebné podľa pokynov. Občas len predajný stánok, občas exteriérová hernička alebo hranie spoločenských hier, občas kombinácia. Môže byť aj študent/ka VŠ. Výhradne cez víkendy a sviatky!

          

Čo ponúkame

- materiál na tvorenie a hračky do herničky samozrejme z HRAJKA 

- v prípade spokojnosti stabilnú prácu

- vysokú mieru sebarealizácie

- možnosti ďalšieho rozšírenia pracovnej náplne a úväzku

- zľavy na nákup sortimentu hračiek a kníh

- zadarmo možnosť využitia herničky a nášho programu požičovne pre vlastné deti

- priateľský kolektív otvorený novým nápadom a trendom

Čo vyžadujeme

- zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť

- pozitívny prístup k práci a deťom, otvorenú myseľ

- vlastné technické vybavenie (mobil)

- vlastné auto výhodou (v prípade herničiek a dielničiek)

- skúsenosť s ďeťmi vítaná

- rozumnú mieru flexibility a ochoty

Tešíme sa na vás a na všetky úžasné chvíle, ktoré spolu zažijeme v našom hračkárskom svete!

Zaujala vás niektorá naša pracovná pozícia? Napíšte nám svoje kontaktné údaje spolu so životopisom a my sa vám ozveme v rámci výberového konania. Pripojenie krátkeho motivačného listu s dôvodom, prečo by ste chceli pracovať v našom hračkárstve vás môže uprednostniť pred ostatnými uchádzačmi :)