V našom internetovom obchode je možné platiť nasledujúcimi spôsobmi:

Dobierkou - pri doručení tovaru, celá suma bude uhradená kuriérovi v okamihu doručenia tovaru. Dobierka nie je dostupná pre všetkých prepravcov, resp. druh dopravy a zvyčajne je príplatkovou službou. 

Bankovým prevodom - prevodom z účtu z akejkoľvek banky na účet našej spoločnosti v Slovenskej sporiteľni na číslo účtu IBAN: SK96 0900 0000 0051 8472 9658 , BIC SWIFT kód: GIBASKBX. Informácie k platbe obdržíte e-mailom ihneď po odoslaní objednávky alebo vytvorení faktúry.

Platobnou kartou - na našej predajni prostredníctvom platobného terminálu, alebo prostredníctvom online platobnej brány Global Payments.

Hotovosťou - iba na našej predajni.

Zľavovou poukážkou - zadaním kódu do objednávky eshopu alebo nahlásením kódu obsluhe na našej predajni.

 

Informácie o platobnej bráne Global Payments

 

Čo je platobná brána Global Payments?

Platobná brána Global Payments je rýchlym a bezpečným online platobným nástrojom, ktorý umožňuje na našom e-shope platbu nasledujúcimi platobnými kartami:
Visa
Mastercard
Visa Electron
Maestro
Diners Club
 

Ako prebieha platba prostredníctvom platobnej brány Global Payments?

Po dokončení objednávky, budete automaticky presmerovaní na zabezpečenú platobnú bránu spoločnosti Global Payments, kde si môžete vybrať z vyššie uvedených platobných metód.
Vo formulári už bude predvyplnená suma zodpovedajúca celkovej hodnote objednávky.
Po dokončení platby budete presmerovaní späť na náš e-shop a dostanete potvrdzovací e-mail s informáciou, že platba prebehla úspešne.
V prípade, že platba prostredníctvom platobnej brány zlyhá, budete o tom informovaní. Vašu objednávku nie je nutné opakovať. Budeme vás kontaktovať a dohodneme s vami alternatívny spôsob úhrady objednávky.
 

Bezpečnosť platieb

Platobná brána Global Payments spĺňa medzinárodný štandard 3D Secure. Citlivé dáta nikdy nezdieľajú s prevádzkovateľom e-shopu a ako jedni z mála poskytovateľov prechádzajú každoročne najprísnejším medzinárodným bezpečnostným auditom PCI DSS.

 

Viac informácií o platobnej bráne Global Payments