Magnetická stavebnica SmartMax - krátke a dlhé tyče - 12 ks
 • Magnetická stavebnica SmartMax - krátke a dlhé tyče - 12 ks
 • Magnetická stavebnica SmartMax - krátke a dlhé tyče - 12 ks
 • Magnetická stavebnica SmartMax - krátke a dlhé tyče - 12 ks

Magnetická stavebnica SmartMax - krátke a dlhé tyče - 12 ks

22,50 €
S DPH
Skladom - Ihneď k odberu
Množstvo
 • Opýtať sa na produkt
 • Opýtať sa na produkt

  * Povinné polia

  Odpovieme vám čo najskôr, spravidla behom pár hodín

  Odoslaním formulára suhlasíte so spracovaním osobných údajov (čítať)

  Zatvoriť alebo  

    Doručenie

  Sme Packeta Z-point - ranné objednávky doručí už nasledujúci deň!

    Vrátenie tovaru

  Tovar môžete vrátiť do 14 dní. Bližšie informácie nájdete tu.

    Bezpečnosť

  Vaše údaje spravujeme v súlade s pravidlami ochrany osobných údajov (GDPR).

  Skvelé balenie, v ktorom nájdete 6 krátkych a 6 dlhých tyčiniek, ktoré poslúžia ako doplnok ku všetkým základným zostavám stavebnice SmartMax. V spojení s ďalšími základnými aj rozširujúcimi sadami poskytne vašim deťom nové možnosti pri stavaní. Priťahovanie a odpudzovanie magnetov ich ohromí na ich ceste za poznaním. Staršie deti môžu budovať veže, mosty a ďalšie super veľké stavby. Jednotlivé magnetické diely sa jednoducho spájajú jedným kliknutím. Všetky diely je možné kombinovať so všetkými stavebnicami SmartMax.

  Ako názov naznačuje,  SmartMax  sú múdre stavebnice,  s ktorými vaše deti zažijú veľa zábavy .  Značka SmartMax pochádza z Belgicka. Spolu so SmartGames a GeoSmart sa radia k  vzdelávacím magnetickým hrám , ktoré dokážu strhnúť pozornosť každého dieťaťa.

  Smartmax sú úžasné   stavebnice s magnetmi ,  ktoré umožňujú deťom prebádať fascinujúci svet magnetickej príťažlivosti  úplne bezpečným spôsobom. Jednotlivé dieliky stavebnice sú dostatočne veľké. Malé deti ich ľahko uchopia a zároveň nehrozí ich prehltnutie. Navyše sú vyrobené z vysoko odolného materiálu. Ani pri hrubšom zaobchádzaní s dielikmi deťom nepodarí rozbiť, a tak sú magnety, umiestnené vo vnútri dielikov, dokonale chránené. Dieliky  stavebníc SmartMax  zvládnu spojiť  deti už od jedného roka. Stačí vziať tyčinku, ktorá vo svojom tele ukrýva dva magnety s opačnými pólmi, a pripojiť k nej guličku či ďalšiu tyčinku. Je to také jednoduché! Spoje vďaka magnetom držia pevne. Postaviť sa dajú 2D aj 3D objekty. Čo vaše deti vytvoria, záleží len na ich predstavivosti.

  Základnými stavebnými prvkami stavebnice SmartMax sú tyčinky a guličky. Všetky tyčinky v stavebnici sú magnetické. Studené farby (zelená, modrá, fialová a biela) majú svoj severný pól smerovaný von a teplé farby (červená, žltá, oranžová a ružová) majú naopak smerovaný von svoj južný pól. To znamená, že sa studené farby navzájom odpudzujú, ale keď k modrej pridáte červenú, budú sa priťahovať. Ďalšou časťou  základnej sady  sú spomínané guličky, ktoré sa prichytia na akúkoľvek tyčinku.  Na jednu  guľôčku  sa zmestí viac ako 20 tyčiniek. Magnety  dlhších tyčiniek  sú silnejšie, než pri kratších tyčinkách. Vďaka tomu zdvihnú viac váhy a aj ich spojenie je silnejšie.

  Magnetické stavebnice SmartMax  podporujú detskú tvorivosť, zlepšujú manuálnu zručnosť, rozvíja plánovanie aj konštrukčné zručnosti, posilňujú priestorovú predstavivosť a schopnosť riešiť problémy. Napriek tomu, že sa môže zdať deťom stavebnica kúzelná, je založená na základných fyzikálnych princípoch, ktoré môžete dieťaťu pri hre so stavebnicou názorne načrtnúť. Každá sada Smartmax obsahuje návod s vysvetlením magnetických javov a prevedie vás prvými stavebnými projektmi. Stavebnica SmartMax  získala cenu Hračka roku 2010 v Holandsku a cenu Hračka roku 2012 v Belgicku. V r. 2014 a 2015 získala tiež dve významné české ocenenia: Grand Prix  a  Správna hračka .

  4BSMX105

  Technické údaje

  Odporúčaný vek
  Od 1 roka

  Špecifické údaje

  Ďalších 8 produktov v rovnakej kategórii