Kategórie blogu

Kategórie blogu

Konštrukčné vedecké sety Hape

V: Obchod Dňa:

Ešte predtým, ako deti začnú chápať vedecké vzorce a zákony, stavebnice im umožňujú byť kreatívnymi tvorcami. S rôznymi dielcami a súčiastkami môžu deťom vytvárať vlastné modely a konštrukcie podľa svojich predstáv. Táto kreativita je základom pre budovanie vedeckého myslenia, pretože dáva deťom priestor na experimentovanie a objavovanie.

Hape Junior Inventor stavebnice, známe svojou schopnosťou rozvíjať kreativitu a vedomosti detí, sa stávajú čoraz populárnejšími výchovnými hračkami. Tieto stavebnice nie sú len hračkami, sú nástrojmi, ktoré motivujú deti k objavovaniu sveta vedy a techniky. Môžu pomôcť vytvoriť silný záujem detí o vedu a techniku. Keď si deti vytvárajú vlastné pokusy a modely, začínajú rozumieť základným vedeckým princípom a začleňovať ich do svojich aktivít.

KONŠTRUKČNÝ SET 3 EXPERIMENTY

Tento vedecký set obsahuje 3 typy experimentov. Deti si môžu vytvoriť mechanické chňapadlo, žeriav, alebo aj loziacu žabu.

Počet dielikov v súprave je 36.

box     lezúca žaba     Žeriav

KONŠTRUKČNÝ SET STARTER

Set Starter obsahuje mnoho dielikov, náradia a inšpiračné projekty, ktoré sú ako vyšité na práve začiatky s týmito setmi. Hračka je vhodná na rozvoj jemnej motorickej zručnosti, podporuje predstavivosť, obratnosť, aj koordináciu rúk a očí.

Počet dielikov v súprave je 42.

starter1     starter2     starter3

KONŠTRUKČNÝ SET DELUXE

Set obsahuje 7 projektov. A však vďaka mnohým dielikom vrátane kladiek, vrtulí, náradia a LED svetla môžete zostaviť neobmedzené množstvo projektov stále dookola.

Počet dielikov v súprave je 57.

Vzorky     deluxe hra     Deluxe hra 2

KONŠTRUKČNÝ SET OPTIKA

Tento set obsahuje 8 optických vedeckých experimentov vrátane periskopu, kužeľovej ilúzie, 3D prehliadača, rotujúceho kaleidoskopu, nekonečného zrkadla, optického laboratória, kyvadla pre optickú ilúziu, alebo premietacej kamery!

Optický set je výzvou pre detskú myseľ, keď pracuje prostredníctvom podrobného, ​​prehľadného inštruktážneho sprievodcu, učenia sa o optických efektoch prostredníctvom zákonov odrazu, lomu, polarizácie svetla a iných.

Optika     Ilúzie     Optika 2

KONŠTRUKČNÝ SET MAGNETIZMUS

Obsahuje inštruktážne nástroje a diely, ktoré sú potrebné k vytvoreniu siedmich magnetických experimentov.

Magnetizmus     Magnetizmus hra     magnetizmus3

VEDECKÝ KUFRÍK EXPERIMENT

Tento kompaktný set súčiastok obsahuje všetko, čo deti potrebujú mať, aby mohli poskladať mnoho vzrušujúcich experimentov, ktoré ich naučia o vede a vymýšľaní. Zostavte set nástrojov a preštudujte si priloženú príručku. Použite rôzne komponenty na vykonávanie nových experimentov a vymýšľanie nádherných nových zariadení.

Počet dielikov v súprave je 32.

Kufrík     lezúca žaba     skladanie

VEDECKÝ PONK DISCOVERY

Tento pracovný ponk je pre naozajstných kutilov a vedcov s veselým farebným prevedením. Každý malý vedec alebo kutil si bude pripadať ako v naozajstnej dielni! Set obsahuje až 10 experimentov.

Počet dielikov v súprave je 58.

Ponk     ponk hra     ponk hra 2

VEDECKÝ PONK DELUXE

S týmto pracovným stolom môžu deti objaviť, o čom je veda. Pomocou viac ako 15 rôznych experimentov sa malí bádatelia dozvedia všetko o základných princípoch vedy. 

Počet dielikov v súprave je 79.

ponk deluxe     ponk hra     led

A viete, čo je na tom všetkom najlepšie? Všetky sety sú kompatibilné a dajú sa navzájom kombinovať! 

Junior Inventor stavebnice nie sú len hračky; sú vzdelávacím nástrojom, ktorý môže pomôcť deťom rozvíjať kreativitu, technické zručnosti a lásku k vede. Ak hľadáte spôsob, ako podporiť vzdelávanie svojich detí a zároveň ich zabaviť, tieto stavebnice sú vynikajúcim riešením.

Komentáre

Komentujte