Kategórie blogu

Kategórie blogu

Hranie a tvorivky s MC Budatko

V: Obchod Dňa:

V júni sme rozbehli krásnu dlhodobú spoluprácu s MC Budatko. 

Hrajka dostala priestor na aktivity, pre ktoré v našej predajni nemáme kapacitu - herničky a tvorivé dielne.

Obvykle v stredu, pokiaľ nám to naše sily dovolia , nás preto môžete stretnúť v priestoroch materského centra Budatko

Prihlásiť sa môžete na jednotlivé hodiny cez SEMAFOR na budatko.sk

 

Od 9:00 a 10:00 sa malkáči 1-4r. môžu tešiť na hranie s HRAJKOU, kde budú k dispozícii na voľnú hru rôzne hračky z našej požičovne. Vyskúšať si môžete veľké hračky či preliezky na rozvoj hrubej motoriky, ale aj rôzne edukačné hračky, magnetické stavebnice, spoločenské hry, hračky s montessori tematikou…S výberom vám samozrejme radi poradíme. Kapacita je 10 detí, príspevok 3€ za 1 hodinu. Každý ďalší súrodenec 2€ za 1 hodinu. 

Najbližšie herničky budú v stredu 31.1.2024

 

Od 11:00 sa presuniene do ateliéru, kde budeme tvoriť s malkáčmi 2-3r. vždy na inú tému a rôznymi technikami. Téma sedenia bude zverejnená vždy vopred a môžete tu otestovať produkty z nášho portfólia, ktorých potenciál alebo možnosti ani len netušíte, alebo na ktoré by ste sa možno sami doma neodhodlali. Cena hodiny je 3€ a zahŕňa aj kreatívne produkty z nášho portfólia.

Hľadáme tvorivú mamičku na vedenie. Viac info k pozícii tu.

 

Od 16:30 sa budeme stretávať s veľkáčmi 4-6r. na tvorivých dielničkách tiež v stredu po návrate zo škôlky. Vyskúšajú si rôzne kreatívne či vedecké sady z našej ponuky. Téma sedenia tiež bude avizovaná vopred, aby ste sa prihlásili na danú činnosť, ktorá vaše dieťatko bude baviť. Cena hodiny je 4€ a zahŕňa aj kreatívne produkty a sady z nášho portfólia.

Hľadáme tvorivú mamičku na vedenie. Viac info k pozícii tu.

 

Detičky sa tu môžu ušpiniť a vyblázniť, preto im zabezpečte odev, ktorého vám nebude ľúto. Kapacita dielničiek je zvyčajne 5-6 detí a v prípade krásneho počasia budeme tvoriť vonku na terase :)

A čo je vlastne to MC Budatko??

Budatko je materské centrum s prevádzkou v areáli škôlky na Holíčskej 30 pre všetky (aj budúce) mamičky, oteckov a starých rodičov s malými deťmi do šesť rokov, ktorí chcú zmysluplne tráviť svoj voľný čas v príjemnom prostredí. Poskytuje bezpečný priestor pre všetkých, ktorí to potrebujú. Organizujú sa tu podporné skupiny dojčenia a nosenia, stretnutia čerstvých mamičiek, pediatrická či psychologická poradňa...

Ponúka aj rôzne krúžky a aktivity pre deti aj rodičov. Zabaviť sa môžete na rôznych tématických akciách – vianočných, fašiangových či letných vodných hrách…

Denne je otvorená hernička s množstvom hračiek a knižiek, guličkovým bazénom a trampolínou.

Môžete si prísť oddýchnuť v priateľskej atmosfére, pri bezpečnej a tvorivej zábave svojich detí, povymieňať si skúsenosti a poklebetiť :-) Spoznajte nových ľudí s podobnými záujmami a prvých kamarátov pre Vaše detičky. 

A navyše, je to nezisková organizácia založená a vedená dobrovoľníkmi, preto sa im zíde každá nová posila a každý príspevok z realizovaných aktivít.

Komentáre

Komentujte