Kategórie blogu

Kategórie blogu

Hranie a tvorivky s MC Budatko

V: Obchod Dňa:

V júni 2023 sme rozbehli krásnu dlhodobú spoluprácu s MC Budatko. 

Hrajka dostala priestor na aktivity, pre ktoré v našej predajni nemáme kapacitu - herničky a tvorivé dielne.

Obvykle v stredu, pokiaľ nám to naše sily dovolia , nás preto môžete stretnúť v priestoroch materského centra Budatko

Prihlásiť sa môžete na jednotlivé hodiny cez SEMAFOR na budatko.sk

 

Od 9:00 alebo 9:30 sa malkáči 1-4r. v MC Budatko môžu tešiť na hranie s HRAJKOU, kde budú k dispozícii na voľnú hru rôzne hračky z našej požičovne. Vyskúšať si môžete veľké hračky či preliezky na rozvoj hrubej motoriky, ale aj rôzne edukačné hračky, magnetické stavebnice, spoločenské hry, hračky s montessori tematikou…S výberom vám samozrejme radi poradíme. Kapacita je 10 detí, príspevok 3€ za 1 hodinu. Každý ďalší súrodenec 2€ za 1 hodinu. 

Najbližšie herničky budú tentokrát v UTOROK 18.6. o 9:30

 hernička

Tvorivé dielničky sú bohužiaľ z nedostatku personálnych kapacít prerušené. Hľadáme výpomoc, pozrite viac tu.

A čo je vlastne to MC Budatko??

Budatko je materské centrum s prevádzkou v areáli škôlky na Holíčskej 30 pre všetky (aj budúce) mamičky, oteckov a starých rodičov s malými deťmi do šesť rokov, ktorí chcú zmysluplne tráviť svoj voľný čas v príjemnom prostredí. Poskytuje bezpečný priestor pre všetkých, ktorí to potrebujú. Organizujú sa tu podporné skupiny dojčenia a nosenia, stretnutia čerstvých mamičiek, pediatrická či psychologická poradňa...

Ponúka aj rôzne krúžky a aktivity pre deti aj rodičov. Zabaviť sa môžete na rôznych tématických akciách – vianočných, fašiangových či letných vodných hrách…

Denne je otvorená hernička s množstvom hračiek a knižiek, guličkovým bazénom a trampolínou.

Môžete si prísť oddýchnuť v priateľskej atmosfére, pri bezpečnej a tvorivej zábave svojich detí, povymieňať si skúsenosti a poklebetiť :-) Spoznajte nových ľudí s podobnými záujmami a prvých kamarátov pre Vaše detičky. 

A navyše, je to nezisková organizácia založená a vedená dobrovoľníkmi, preto sa im zíde každá nová posila a každý príspevok z realizovaných aktivít.

Komentáre

Komentujte